„MANO DIENYNAS“

„Mano dienynas“ – tai tinklapio principu veikianti sistema, „popierinį“ dienyną bei pažymių knygelę perkelianti į elektroninę plotmę. Sistema skaitmeniniu pavidalu fiksuoja mokinių įvertinimus, mokytojų atsiliepimus, tvarkaraščius, namų darbus, atostogas, skatina greitesnę bei efektyvesnę komunikaciją tarp mokyklos bendruomenės narių – mokytojų/administracijos, mokinių bei jų tėvelių.

Kiekvienas šios sistemos vartotojas turi atskirą prisijungimo vardą ir slaptažodį, mato specialiai jam pritaikytas aplinkas. Mokiniai stebi savo mokslo rezultatus, tvarkaraščio pasikeitimus, vidurkio pokyčius. Tėvai, net laikinai išvykę į užsienį, gali neatitrūkti nuo vaiko mokymosi rezultatų, lankomumo, matyti vaiko pažangumą bei reitingą, bendrauti su mokytojais bei klasės vadovais. Mokytojams nebereikia skaičiuoti pažymių vidurkių, praleistų pamokų, perrašinėti ataskaitų, o klasių vadovai aktyviai stebi savo klasės pažangumą, organizuotja jos veiklas, tėvelių susirinkimus ir t.t. Mokyklos vadovai daug operatyviau gauna informaciją apie mokyklos pažangumą, mokomuosius dalykus, mokytojus, tėvelius ir kitą reikalingą informaciją, gali pasiekti reikiamus dokumentus iš bet kurios pasaulio vietos.

Šiandien sistemą „Mano dienynas“ naudoja jau virš 400 000  vartotojų – mokytojų, mokinių bei tėvų.  Apie 50 000 šių vartotojų naudoja „Mano dienynas“ aplikaciją mobiliuosiuose telefonuose ir kituose išmaniuosiuose prietaisuose.
Apsilankykite „Mano dienynas“ puslapyje ir sužinokite daugiau.