apie mus

UAB „Nacionalinis švietimo centras“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, kurianti ir diegianti integruotas švietimo informacines sistemas.

Pagrindinės įmonės veiklos kryptys ir produktai:

  • Debesų technologijų pagrindu veikianti sistema „Mano dienynas“. Ši sistema yra uždaro tipo socialinis tinklas ir naudojama daugiau kaip 800 pradinių, profesinių, vidurinių mokyklų, vaikų darželių, kiekvieną mėnesį sistema sulaukia daugiau nei 3,5 mln. apsilankymų ir 30 mln. puslapių atvertimų.
  • Tarptautinėse rinkose „Mano dienynas“ veikia Diaryium pavadinimu ir šiuo metu vykdoma nuosekli sistemos plėtra užsienyje. Diaryium jau pradėjo naudoti Albanijos, Gruzijos, Vokietijos, Kosovo Respublikos mokyklos.
  • Daugiau nei 15 švietimo įstaigų įdiegta integruota „Saugios elektroninės mokyklos“ sistema. Tai technologinis ir organizacinis sprendimas, kuris išsprendžia individualius mokymo įstaigos poreikius bei problemas, ir padeda įstaigai sėkmingai vykdyti saugesnės, labiau informuotos, šiuolaikinės ir efektyvesnės mokyklos veiklą. Pagrindinės projekto integracijos: elektroninis dienynas, elektroninė mokinio kortelė, lankomumo apskaita, praėjimo kontrolė, vaizdo kamerų stebėjimo sistema, maitinimo ir bibliotekų sistemos ir t.t.
  • Įvairūs sudėtingi technologiniai ir procesiniai sprendimai švietimo sektoriuje, tokie kaip vaikų registracija į ugdymo įstaigas, neformalaus ugdymo bilingo ir apskaitos sistemos ir daugelis kitų.

Nacionalinio švietimo centro pagrindiniai klientai – daugiau nei 800 valstybinių ir privačių švietimo ir ugdymo įstaigų Lietuvoje bei užsienyje, Švietimo ir mokslo ministerija, Švietimo informacijos ir technologijų centras, Vilniaus miesto, Klaipėdos miesto, Elektrėnų rajono, Kaišiadorių rajono ir kt. savivaldybės.

about us illustration