Projekto dalyviai

Projekto vykdytojas

UAB “Nacionalinis švietimo centras”

Tai viena didžiausių įmonių Lietuvoje, kurianti ir diegianti integruotas švietimo informacines sistemas.

Pagrindinės įmonės veiklos kryptys ir produktai:

  • Debesų technologijų pagrindu veikianti sistema „Mano dienynas“. Ši sistema yra uždaro tipo socialinis tinklas ir naudojama daugiau kaip 800 pradinių, profesinių, vidurinių mokyklų, vaikų darželių, kiekvieną mėnesį sistema sulaukia daugiau nei 3,5 mln. apsilankymų ir 30 mln. puslapių atvertimų.
  • Tarptautinėse rinkose „Mano dienynas“ veikia Diaryium pavadinimu ir šiuo metu vykdoma nuosekli sistemos plėtra užsienyje. Diaryium jau pradėjo naudoti Albanijos, Gruzijos, Vokietijos, Kosovo Respublikos mokyklos.
  • Daugiau nei 15 švietimo įstaigų įdiegta integruota „Saugios elektroninės mokyklos“ sistema. Tai technologinis ir organizacinis sprendimas, kuris išsprendžia individualius mokymo įstaigos poreikius bei problemas, ir padeda įstaigai sėkmingai vykdyti saugesnės, labiau informuotos, šiuolaikinės ir efektyvesnės mokyklos veiklą. Pagrindinės projekto integracijos: elektroninis dienynas, elektroninė mokinio kortelė, lankomumo apskaita, praėjimo kontrolė, vaizdo kamerų stebėjimo sistema, maitinimo ir bibliotekų sistemos ir t.t.
  • Įvairūs sudėtingi technologiniai ir procesiniai sprendimai švietimo sektoriuje, tokie kaip vaikų registracija į ugdymo įstaigas, neformalaus ugdymo “bilingo” ir apskaitos sistemos ir daugelis kitų.

 

Projekto partneris Nr. 1

Vytauto Didžiojo universitetas

Lietuvoje ir pasaulyje VDU yra atpažįstamas ir pripažintas kaip moderni aukštoji mokykla, atitinkanti aukščiausius kokybės standartus. Universitetas nuolat patenka į didžiausius ir prestižinius pasaulio universitetų reitingus. VDU – tai modernus ir stiprus universitetas, taikantis Harvardo universiteto Artes Liberales studijų principus. Tai visapusį išsilavinimą teikiantis universitetas ateities kūrėjams.

 

Projekto partneris Nr. 2

AS International Development Norway

Vietos valdžios institucijų ir įmonių partneris projektuose, kuriuose derinamas tvarus vietos ekonomikos vystymasis ir tarptautinė verslo partnerystė. IDN yra SINTEF fondo, didžiausio Skandinavijos sutartinių tyrimų instituto, padalinys. Dirbanti su tarptautiniais projektais daugiau nei 10 metų, sukaupusi didelę patirtį ir didelį būrį puikių ekspertų. Glaudus bendradarbiavimas su kitomis Norvegijos suinteresuotosiomis šalimis, dirbančiomis inovacijų, technologijų ir verslo plėtros srityse, suteikia prieigą prie aukštos klasės išteklių įvairiose srityse.