Apie CEMPION.LT

Cempion.ltvienintelis ir unikalus neformaliojo ugdymo paslaugų portalas Lietuvoje, kurio teikiamos paslaugos apjungs ir kitų Nacionalinio švietimo centro kuriamų IT produktų Manodienynas.lt, Registruok.lt, Integrra.lt funkcijas bei daugiau nei 400 000 vartotojų pasiūlys elektroninės registracijos į veiklas paslaugas, o neformaliojo ugdymo veiklas vykdančioms įstaigoms ar individualiems asmenims suteiks marketingo, apskaitos, mokėjimų, skolų valdymo ir analitikos įrankius kasdieniam darbui palengvinti.

Neformalus ugdymas portale apima daug skirtingų veiklų, nuo įvairiausių kursų, hobių, sporto užsiėmimų iki dailės, muzikos, meno, šokių būrelių. Į Cempion.lt bus siekiama įtraukti visų pačių įvairiausių neformalaus ugdymo veiklų atstovų. Portale bus galimybė rasti tikslias veiklų vykdymo vietas ir laikus bei iš karto registruotis į jas taip užtikrinant garantiją, kad užsiimti veikla bus galima iš karto.

Mums svarbus kiekvieno vartotojo neformalusis ugdymas, todėl mūsų pagrindinis tikslas yra, jog kiekvienas Cempion.lt vartotojas lengvai rastų veiklas, kurios paįvairintų tiek vaikų, tiek suaugusiųjų laisvalaikį, padėtų skleistis hobiams.

MARKETINGO ĮRANKIS
Neformaliojo ugdymo įstaigos turės galimybę skelbti informaciją apie turimus būrelius, užsiėmimus, stovyklas ir kitas veiklas bei komunikuoti su tėveliais ir vaikais.

ELEKTRONINĖ REGISTRACIJA
Užsiėmimai turės elektroninę registraciją. Vartotojai save ir vaikus galės registruoti į veiklas tiesiai per Cempion.lt puslapį.

SUTARČIŲ PASIRAŠYMAS EL. PARAŠU
Vartotojai galės pasirašyti sutartis su neformaliojo ugdymo įstaigomis el. būdu.

MOKĖJIMŲ IR SKOLŲ APSKAITA
Neformaliojo ugdymo įstaigos galės valdyti mokėjimų istoriją, peržiūrėti skolas, parengti ir išsiųsti pasirašymui sutartis tiesiai per el. dienyną.