Lietuvių
Logo
Pažymiai, pamokų tvarkaraščiai, namų darbai ir visa kita mokymosi informacija mokyklos bendruomenei nuo šiol prieinama visur ir visada, kur tik yra interneto ryšys. Mokiniai ir jų tėveliai „Mano dienynas“ aplikaciją gali turėti dar arčiau - savo išmaniajame telefone!
Logo
Svarbiausias mokyklos veiklos sritis galima patogiai administruoti ir valdyti pasitelkus naujausias technologijas. Mūsų diegiami e-mokyklos sprendimai užtikrina efektyvų mokyklos administracijos darbą, supaprastina tėvų informavimą ir bendravimą su mokytojais, didina mokinių saugumą.
Schema
Logo
Nustebsite sužinoję, kaip technologijos gali supaprastinti darželio administracijos ir auklėtojų darbą.  Įėjimo kontrolė, lankomumo apskaita, automatinis ataskaitų generavimas ir bendravimas su tėvais virtualioje aplinkoje padės sutaupyti brangaus auklėtojų laiko, kurį jos galės skirti mažyliams.
Logo
Ne jūs prisitaikote prie mūsų sistemos, o mes pritaikome sistemą jums.  „Mano dienynas“ gali tapti bet kurios ugdymo įstaigos sprendimu, užtikrinančiu efektyvesnę komunikaciją bei optimizuotus darbo procesus.